Kwiaciarnia

Działalność naszej firmy to również Kwiaciarnia Impala, w której znajduje się profesjonalne zaplecze florystyczne oraz sklep z bogatym asortymentem zniczy oraz kwiatów.

Nasza kwiaciarnia oferuje szeroki wybór pięknych kwiatów sztucznych oraz świeżych. Tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe z kwiatów żywych i kwiatów sztucznych oraz inne kompozycje nagrobne, jak stroiki okolicznościowe i wianki. Układamy również bukiety i stroiki okazjonalne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kompozycje kwiatowe były niepowtarzalne.

W naszej ofercie posiadamy także kompozycje z żywych kwiatów doniczkowych gdzie znajdują się popularne kwiaty sezonowe.

Oferujemy bardzo duży wybór zniczy oraz wkładów do nich w różnych kolorach, kształtach i gramaturach.
W naszej bogatej ofercie znajdują się także elementy dekoracyjne na nagrobki – wazony, misy, figurki dekoracyjne a także ławeczki nagrobkowe.

Kierując się zapotrzebowaniem osób odwiedzających naszą kwiaciarnię – staramy się nieustannie poszerzać asortyment oferowanych towarów.

Dodatkową działalnością naszej Kwiaciarni jest usługa całorocznej oraz okazjonalnej opieki nad grobami – sprzątanie, mycie, zapalanie zniczy oraz złożenie kwiatów.
Jeśli sam nie możesz zadbać o porządek i kwiaty na grobach swoich bliskich, możemy zająć się tym za Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.