O Nas

Firma IMPALA działa nieprzerwanie od 1994 roku i była jedną z pierwszych firm kamieniarskich, a obecnie jest największa firmą z branży kamieniarskiej na terenie Mielca.

Nasza firma obejmuje szeroki zakres prac w dziedzinie kamieniarstwa nagrobnego, jak również kamieniarstwa budowlanego.

Główną specjalnością naszego zakładu jest produkcja i renowacja nagrobków z wysokiej jakości kamienia naturalnego. Wykonujemy tablice pamiątkowe z różnym rodzajem czcionki, dobieranej indywidualnie do każdego zlecenia. Świadczymy usługę cięcia oraz obróbki kamienia. Zajmujemy się produkcją i montażem elementów budowlanych takich jak kominki, parapety, blaty kuchenne oraz łazienkowe.

Kwiaciarnia oferuje Państwu oryginalne kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych oraz sztucznych, wieńce i wiązanki pogrzebowe oraz bukiety okolicznościowe. Można u nas nabyć znicze oraz wkłady. Ponadto oferujemy również galanterię nagrobkową, elementy dekoracyjne oraz zdjęcia nagrobkowe.

Od kilku lat świadczymy również usługi całorocznej opieki nad grobami.

W Kamieniarstwie jak i w Kwiaciarni stawiamy na wysoką jakość. Zawsze jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły naszych klientów – chętnie je konsultujemy i podejmujemy się ich realizacji. Dzięki nabytemu doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, potrafmy sprostać tym najtrudniejszym projektom.

Zapraszamy do współpracy!

IMPALA Kamieniarstwo i Kwiaciarnia Arkadiusz Rusek

Sklep impala mielec
Sklep impala mielec